آشنایی با مفهوم دیوارکوب

دیوارکوب

تزیین دیوار همواره نقش موثری در زیبا سازی و جلوه بخشیدن به فضای دکوراسیون داخلی شما دارد، و دیوارکوب ها در این زمینه شرایط ایده آلی را برای تزیین و جلوه بخشیدن به فضای دکوراسیون داخلی شما ایجاد می کنند. دیوارکوب ها انواع مختلفی دارند که به عنوان پوشش های دیواری در بخش های مختلف فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند.
 

دیوارکوب چیست؟

امروزه استفاده از دیوارکوب راهی شده که می توان در سریع ترین زمان ممکن و بدون استفاده از بنایی، با هزینه ای ایده آل و در طرح و رنگ های گوناگون دیواره های ساختمان خود را پوشش داد.
به دلیل استفاده بیش از حد دیوارکوب ها در ساختمان سازی و به خصوص دارا بودن قابلیتها و خصوصیاتی از جمله تنوع در طرح و رنگ، ضد آب بودن و قابلیت شستشو، عایق صدا و حرارت، وزن سبک، نصب سریع و دارا بودن قابلیت فرم دهی آن، این محصول در مکان هایی همچون مراکز اداری و تجاری، رستوران ها، سالن های نمایش و فروشگاه ها و منازل بیش از پیش دیده می شود.
 

دیوارکوب ورودی

استفاده از دیوار کوب در فضای ورودی دفتر کارتان می تواند جذابیت این فضا را دو چندان کند. اگر می خواهید چهره ی متفاوتی به فضای ورودی خود ببخشید دیوارکوب ها می تواند در قالب پوشش دیوار و یا دیوارکوب تزیینی اجرا شوند. 
 

 دیوارکوب فضای اداری

دیوارکوب در فضای اداری می تواند به گونه های مختلف اجرا شود. در واقع تغییر یک دیوار در فضای دفتر کارتان می تواند تغییر منحصر به فردی در فضای شما ایجاد نماید. کافی است یکی از دیوارهای خود را انتخاب کنید و با استفاده از دیوارکوب های خاص آن را تغییر دهید.