درباره ما

درباره ما گروه صنعتی الوند فعالیت خود را از سال ۱۳۵۰ در زمینه تولید انواع میز اداری و صندلی‌های اداری و انواع پارتیشن آغاز کرد.
گروه صنعتی الوند با تلفیق طراحی‌ مدرن و کلاسیک و تضمین کیفیت تولیدات خود در طول چهل و نه سال فعالیت، پروژه‌های خصوصی و دولتی بسیاری را با موفقیت به انجام رسانده است.

خط مشی

هدف ما افزایش رضایت‌ مشتریان نسبت به خدمات شرکت و ایجاد حس وفاداری در آنان است.
مدیریت و کارکنان این شرکت در راستای ایجاد و ارتقای سیستم مدیریت کیفیت و بهینه‌سازی فرایندهای کار مربوطه و به منظور بهینه‌سازی، افزایش بهره‌وری و رضایت مشتریان‌ استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 و استاندارد ملی ایران به شماره 9698 را به‌عنوان چارچوب عملکرد خویش برگزیده و بر این باورند که با پیروی از این الگو و التزام به رعایت الزامات آن و با شناخت و تأمین نیازهای مشتریان و بهبود محیط کار و سیستم‌های مدیریتی سازمان توانایی نیل به اهداف کیفیتی ذیل را دارند.
 

سرفصل اهداف :

۱.ارتقاء تنوع و کیفیت محصولات تولیدی جهت رشد فروش، افزایش رضایت مشتریان از طریق بهبود مستمر فرایند‌ها و تعامل متقابل با مشتریان.
۲.ارتقاء فرهنگ کاری، سطح‌ آگاهی‌ و مهارتی کارکنان از طریق‌ آموزش‌های مستمر و بستر‌سازی مناسب به منظور مشارکت حداکثری کارکنان در فعالیت‌های مؤثر بر سیستم مدیریت کیفیت.
۳.تثبیت جایگاه شرکت در بازار داخلی به عنوان برترین برند تولید‌کننده انواع دکوراسیون، مبلمان و پارتیشن اداری و منزل و نفوذ به بازارهای بین‌المللی جهت گسترش هرچه بیشتر بازار.

در این بخش