پارتیشن آلومینیومی

برای ساخت پارتیشن آلومینیومی از پروفیل‌های آنادایز شده استفاده می‌شود. در فرایند آنادایزینگ یک لایه اکسیدی یا هیدروکسـیدی بر روی فلز آلومینیوم ایجاد می‌شود؛ این لایه علاوه بر این‌که مقاومـت فیزیکی و شیمــیایی آلومینیوم را افزایـش می‌دهد آن را در برابر خش‌خوردگی مقاوم‌تر می‌کند.
سازه اصلی پارتیشن متشکل از شبکه‌ای از قطعات عمودی (وادارها) و افقی (قیدها) از جنس سلولزی است که به وسیله اتصالات مخصوص به یکدیگر متصل شده‌اند. قطعات استراکچر اصلی با نوار PVC پوشش داده شده است.
این سازه بر روی ناودانی قرار می‌گیرد؛ وجود ناودانی باعث می‌شود که ناترازی احتمالی در دیوار‌ها، کف و سقـف محل پروژه پوشـش داده شود.
در فواصل مناسب و همین‌طور در کنج‌ها و در نقاطی که پارتیشن‌ها در یکدیگر تداخل دارند، از ستون‌های چرخشی، ستون‌های دو طرفه، سه طرفه و یا چهار طرفه از جنس آلومینیوم آنادایز شده استفاده می‌شود تا به ایستایی پارتیشن کمک کند.
ضخامت پارتیشن ۱۰ سانتی‌متر است؛ این میزان ضخامت باعث ایجاد خودایستایی پارتیشن می‌شود.

فریم‌های شیشه نیز از جنس آلومینیوم آنادایزشده است. مختصات فنی به‌کار برده شده در طراحی پارتیشن و این فریم‌ها این امکان را می‌دهد که در صورت نیاز بدون احتیاج به باز کردن کل دیواره پارتیشن، هر یک از یونیت‌ها باز شده و تغییـرات لازم بر روی آن‌ها انجام شود.
 در داخـل فریم‌ها از شیشه ۵ میلی‌متری که دور تا دور آن‌ها نوار پلاستیــکی کار گذاشتـه شده است، استفاده می‌شود  و برای ایمــنی بیش‌تر تمامی شیشه‌ها سکوریت هستند.
کلیه پرکننده‌های پارتیشن، قطعات MDF ۱۶ میلی‌متر است که لبه‌های آن با نوار PVC به ضخامت ۲ میلی‌متر پوشش داده شده است.

در و یراق‌آلات:
پروفیــل در‌ها از جنس آلومیـنیوم آنادایزشده است تا علاوه بر استحکام بیش‌تر، زیباتر نیز به نظر آید.
برای درهای شیشه‌ای از شیشه سـکوریت به ضخامت ۱۰ میلی‌متر استفاده می‌شود. درهای شیشه‌ای می‌تواند ساده (شفاف) یا مات (ساتیـنا) باشد.
یراق‌آلات درها (لولای شیشه و دستگیره‌ها) متعلق به برندmeroni  ایتالیا یکی از بهترین تولیدکنندگان یراق‌آلات شیشه در اروپا است.
هم‌چنین در صورت درخواست کارفرما، می‌توان از در شیشه‌ای با زهوار ۱۰ سانتی‌متری MDF و یراق‌آلات بهریزان استفاده کرد.

طراحی:
طراحی پارتیشن‌های الوند به گونه‌ای است که در صورت درخواست مشتری، امکان ایجاد یک خط سراسری در پایین پارتیشن جهت عبور سیم‌های برق، تلفن و شبکه از فضای داخل سازه اصلی وجود دارد.
از دیگر نکات مهمی که در طراحی پارتیشن‌های الوند مورد توجه است این است که جای پیچ‌ها روی کار دیده نشود؛ چراکه این کار باعث زیبــایی بیش‌تر پارتیشن می‌شود.
 
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.