چگونه صندلی اداری توری خود را تمیز کنیم؟

چگونه صندلی اداری توری خود را تمیز کنیم؟
تاریخ:
۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
صندلی‌های اداری با روکش مشبک که در بازار به آن ها ‌توری یا مش گفته می‌شود بیشتر در محیط‌های کاری استفاده می‌شود. آن‌ها به دلیل دوام و ظاهر مدرن خود مشهور هستند و می توانند به عنوان تکمیل کننده یک دکوراسیون مدرن، خوب عمل کنند. مزیت دیگر این صندلی‌های اداری، راحتی آن است.
به علاوه در این نوع صندلی‌ها گردش هوا به خوبی انجام می‌گیرد و کاربر می‌تواند ساعت‌ها روی آن بنشیند بدون آن که نگران عرق کردن پشت خود باشد.  .
اما این نوع صندلی اداری نیز مانند سایر صندلی ها کثیف می‌شود و بسیاری از مردم نمی‌دانند چگونه یک صندلی اداری را تمیز کنند. نکته مهم این است که صندلی اداری نیز مانند هر وسیله دیگر نیاز به نگهداری و نظافت دارد. ما در این مقاله به شما می‌گوییم که چگونه با ساده‌ترین کارها صندلی مش خود را تمیز نگه دارید و برای سال‌ها از آن استفاده کنید.

نحوه تمیز کردن صندلی اداری توری یا مش
تمیز کردن صندلی اداری توری یا مشبک شاید به نظر کار ساده ای نباشد و حتی اگر تجربه تمیز کردن آن به روش غیر اصولی را داشته باشید متوجه شده‌اید که پس از تمیز کردن گرد و غبار بیشتری در منافذ آن جا خوش کرده اند. اما در واقع تمیز کردن صندلی اداری مش آن قدرها هم سخت نیست؛ همه چیز بستگی به نحوه انجام آن دارد.
مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید تا در پایان یک صندلی توری تمیز داشته باشید:

مرحله اول: استفاده از جاروبرقی برای تمیز کردن صندلی اداری
برای از بین بردن ذرات گرد و غبار و غذا و هرچیزی که روی صندلی ریخته یا به پشتی آن چسبیده ابتدا از جاروبرقی استفاده کنید.
سری باریک جاروبرقی را به جارو برقی وصل کنید و با کمک آن لا به لای حفره ها و شکاف ها را به خوبی تمیز کنید.

مرحله دوم: تمیز کردن با پارچه
در این مرحله شما به یک تکه پارچه و مقداری مایع شوینده مثل مایع ظرفشویی یا دستشویی نیاز دارید. مطمئن باشید به مواد شوینده خاصی نیاز دارد از همانی که در دسترس است استفاده کنید.
مایع را روی پارچه ریخته و پارچه را در آب گرم قرار دهید. پس از آن، آب اضافی را از پارچه تمیز کننده خارج کنید.

مرحله سوم: تمیز کردن هر قسمت از صندلی توری
پارچه تمیزکننده مرطوب را روی قسمت کثیف یا لکه دار صندلی اداری توری بمالید. پشتی صندلی، کف، دسته‌ها و پایه و حتی چرخ‌ها را به خوبی تمیز کنید. از آن جایی که چرخ‌ها مستقیماً با زمین تماس دارد، نسبت به بقیه قسمت‌های صندلی‌های اداری مش، خاک بیشتری به خود می‌گیرند.

مرحله چهارم: تمیز کردن قسمت های زیر نشیمن صندلی
برای تمیز کردن بخش های زیرین و البته بعضاً ناپیدای صندلی از یک پارچه که با آب گرم نمدار شده استفاده کنید و گرد و غبار آن را پاک کنید. برای قسمت های کوچک تر از یک تکه پنبه نم دار استفاده کنید.
 
مرحله آخر: صندلی اداری را پس از تمیز کردن خشک کنید.
شاید این مرحله مهم ترین بخش کار است. شما حتماً باید صندلی را پس از تمیز کردن در هوای آزاد قرار دهید تا خشک شود.
تمیز کردن صندلی اداری مشبک کار سختی نیست. تنها چیزی که لازم است یک دست دقیق و یک ذهن صبور است. طی کردن این پنج راه بسیار ساده و آسان که وقت زیادی هم از شما نخواهد گرفت تضمین یک عمر استفاده از صندلی اداری توری است.
صندلی های اداری توری، از لحاظ دوام و کیفیت حرف ندارند اما باید بدانید که مراقبت از آن ها هم بسیار مهم است و باید به آن توجه داشت تا هزینه های تعمیر یا تعویض روی دستتان نماند.
ما در مبلمان اداری الوند انواع صندلی اداری توری یا مش را برای ست کردن با میز اداری شما عرضه می کنیم. پس با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و برای انتخاب صندلی مناسب از آن ها راهنمایی بخواهید.

منبع: https://www.autonomous.ai/ourblog/the-best-way-to-clean-a-mesh-office-chair
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
چگونه یک محیط کار سبز طراحی کنیم؟
 ۰۷ تیر ۱۴۰۱

چگونه یک محیط کار سبز طراحی کنیم؟

هنگامی که صحبت از یک محیط کار سبز به میان می‌آید ذهن همه ما ناخودآگاه به سمت استفاده از گل و گیاه در فضای کار یا ایجاد دیوارهای سبز در شرکت سوق می‌یابد. اگرچه این تصویر ذهنی، نادرست نیست اما باید اذعان داشت که کامل هم نیست و راه اندازی یک محیط کاری سبز فارغ از اینکه موضوع فعالیت ما چیست، به ...  ادامه مطلب 
اصول طراحی بیوفیلیک چیست؟
 ۰۵ تیر ۱۴۰۱

اصول طراحی بیوفیلیک چیست؟

طراحی بیوفیلیک باید عشق به مکان را پرورش دهد ما انسان ها در حال تلاش برای یافتن تعادل میان فناوری، محیط زیست و هیاهوی زندگی شهری هستیم. طراحی بیوفیلیک به ما این فرصت را می‌دهد تا طبیعت را در فضای داخلی خانه و محیط کارمان تجربه کنیم و با آنچه که بخشی از وجود همه ما است ارتباط برقرار کنیم. انسان به طور ...  ادامه مطلب 
چگونه طراحی یک اتاق کنفرانس استاندارد می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند؟
 ۰۱ تیر ۱۴۰۱

چگونه طراحی یک اتاق کنفرانس استاندارد می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند؟

برگزاری جلسات سازمانی یکی از ارکان مهم مدیریتی است که به مدیران و کارمندان این امکان را می‌دهد تا به تبادل اطلاعات بپردازند و از طریق طوفان مغزی و هم افزایی به یک تصمیم منطقی و درست در حل مسائل سازمان برسند. همچنین با پیشرفت تکنولوژی و شکل‌گیری دهکده جهانی ...  ادامه مطلب 
سبزترین مواد در طراحی محیط کار چه می‌توانند باشند؟
 ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

سبزترین مواد در طراحی محیط کار چه می‌توانند باشند؟

نگرش‌ها نسبت به مفهوم پایداری در حال تغییر است و صنعت مبلمان اداری نیز از این تغییر بی‌بهره نیست. امروزه اکثریت سازندگان، مالکان و مدیران فضای کاری متریال و رویکردهای طراحی سازگار با محیط زیست را انتخاب می‌کنند. طبق مفاد کنفرانس تغییرات آب‌وهوایی سازمان ملل متحد ...  ادامه مطلب