چگونه صندلی اداری توری خود را تمیز کنیم؟

چگونه صندلی اداری توری خود را تمیز کنیم؟
تاریخ:
۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
صندلی‌های اداری با روکش مشبک که در بازار به آن ها ‌توری یا مش گفته می‌شود بیشتر در محیط‌های کاری استفاده می‌شود. آن‌ها به دلیل دوام و ظاهر مدرن خود مشهور هستند و می توانند به عنوان تکمیل کننده یک دکوراسیون مدرن، خوب عمل کنند. مزیت دیگر این صندلی‌های اداری، راحتی آن است.
به علاوه در این نوع صندلی‌ها گردش هوا به خوبی انجام می‌گیرد و کاربر می‌تواند ساعت‌ها روی آن بنشیند بدون آن که نگران عرق کردن پشت خود باشد.  .
اما این نوع صندلی اداری نیز مانند سایر صندلی ها کثیف می‌شود و بسیاری از مردم نمی‌دانند چگونه یک صندلی اداری را تمیز کنند. نکته مهم این است که صندلی اداری نیز مانند هر وسیله دیگر نیاز به نگهداری و نظافت دارد. ما در این مقاله به شما می‌گوییم که چگونه با ساده‌ترین کارها صندلی مش خود را تمیز نگه دارید و برای سال‌ها از آن استفاده کنید.

نحوه تمیز کردن صندلی اداری توری یا مش
تمیز کردن صندلی اداری توری یا مشبک شاید به نظر کار ساده ای نباشد و حتی اگر تجربه تمیز کردن آن به روش غیر اصولی را داشته باشید متوجه شده‌اید که پس از تمیز کردن گرد و غبار بیشتری در منافذ آن جا خوش کرده اند. اما در واقع تمیز کردن صندلی اداری مش آن قدرها هم سخت نیست؛ همه چیز بستگی به نحوه انجام آن دارد.
مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید تا در پایان یک صندلی توری تمیز داشته باشید:

مرحله اول: استفاده از جاروبرقی برای تمیز کردن صندلی اداری
برای از بین بردن ذرات گرد و غبار و غذا و هرچیزی که روی صندلی ریخته یا به پشتی آن چسبیده ابتدا از جاروبرقی استفاده کنید.
سری باریک جاروبرقی را به جارو برقی وصل کنید و با کمک آن لا به لای حفره ها و شکاف ها را به خوبی تمیز کنید.

مرحله دوم: تمیز کردن با پارچه
در این مرحله شما به یک تکه پارچه و مقداری مایع شوینده مثل مایع ظرفشویی یا دستشویی نیاز دارید. مطمئن باشید به مواد شوینده خاصی نیاز دارد از همانی که در دسترس است استفاده کنید.
مایع را روی پارچه ریخته و پارچه را در آب گرم قرار دهید. پس از آن، آب اضافی را از پارچه تمیز کننده خارج کنید.

مرحله سوم: تمیز کردن هر قسمت از صندلی توری
پارچه تمیزکننده مرطوب را روی قسمت کثیف یا لکه دار صندلی اداری توری بمالید. پشتی صندلی، کف، دسته‌ها و پایه و حتی چرخ‌ها را به خوبی تمیز کنید. از آن جایی که چرخ‌ها مستقیماً با زمین تماس دارد، نسبت به بقیه قسمت‌های صندلی‌های اداری مش، خاک بیشتری به خود می‌گیرند.

مرحله چهارم: تمیز کردن قسمت های زیر نشیمن صندلی
برای تمیز کردن بخش های زیرین و البته بعضاً ناپیدای صندلی از یک پارچه که با آب گرم نمدار شده استفاده کنید و گرد و غبار آن را پاک کنید. برای قسمت های کوچک تر از یک تکه پنبه نم دار استفاده کنید.
 
مرحله آخر: صندلی اداری را پس از تمیز کردن خشک کنید.
شاید این مرحله مهم ترین بخش کار است. شما حتماً باید صندلی را پس از تمیز کردن در هوای آزاد قرار دهید تا خشک شود.
تمیز کردن صندلی اداری مشبک کار سختی نیست. تنها چیزی که لازم است یک دست دقیق و یک ذهن صبور است. طی کردن این پنج راه بسیار ساده و آسان که وقت زیادی هم از شما نخواهد گرفت تضمین یک عمر استفاده از صندلی اداری توری است.
صندلی های اداری توری، از لحاظ دوام و کیفیت حرف ندارند اما باید بدانید که مراقبت از آن ها هم بسیار مهم است و باید به آن توجه داشت تا هزینه های تعمیر یا تعویض روی دستتان نماند.
ما در مبلمان اداری الوند انواع صندلی اداری توری یا مش را برای ست کردن با میز اداری شما عرضه می کنیم. پس با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و برای انتخاب صندلی مناسب از آن ها راهنمایی بخواهید.

منبع: https://www.autonomous.ai/ourblog/the-best-way-to-clean-a-mesh-office-chair
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
محل کار ترکیبی چیست و چگونه کار می‌کند؟
 ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

محل کار ترکیبی چیست و چگونه کار می‌کند؟

تحمیل کرونا بر جهان و عواقبی که به دنبال داشت، نشان داد رویاپردازان فناوری که از دهه ۱۹۸۰ در مورد احتمالات کار از راه دور صحبت می‌کردند، اغراق نمی‌کردند. حالا و پس از گذشت ماه‌های بحرانی کرونا، همه ما به یک نتیجه مهم رسیده‌ایم؛ می‌توان از راه دور کار کرد، جلسه برگزار کرد، تیم ساخت ...  ادامه مطلب 
نقش محیط کار در انگیزش کارکنان
 ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

نقش محیط کار در انگیزش کارکنان

یک محیط کاری نامطلوب، تأثیر مخربی بر انگیزه، عملکرد و رفاه کارکنان می‌گذارد. فراهم کردن فضای کاری مناسب، می‌تواند کارکنان را به کار بیشتر و بهتر تشویق کند و بهره‌وری را به بهترین سطح برساند؛ زیرا محل کار بر عواملی مانند رفاه کارکنان، عملکرد، همکاری و بهره‌وری اثر ...  ادامه مطلب 
چرا داشتن یک محیط کاری خوب، مهم است؟
 ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

چرا داشتن یک محیط کاری خوب، مهم است؟

محیط محل کار، جنبه‌ای از کار است که تعریف دقیق آن دشوار است و به دیدگاه شخصی افراد مربوط می‌شود؛ هر کارمند با توجه به برداشت شخصی خود، تعریفی از یک محیط کاری مناسب و چگونه بودن آن دارد.   چرا مراقبت از محیط کار مهم است؟ مراقبت از محیط کار، بهره‌وری را بهبود می‌بخشد، به شکوفایی ...  ادامه مطلب 
محیط کاری پر استرس چیست؟
 ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

محیط کاری پر استرس چیست؟

داشتن شغل، سلامت عمومی و نگرش کلی نسبت به زندگی را بهبود می‌بخشد. با این حال، بسیاری از افراد در محل‌کار با استرس قابل‌توجهی مواجه می‌شوند که اثرات بدی را بر سلامتی آن‌ها می‌گذارد. مؤسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی در ایالات متحده، استرس شغلی را واکنشی مضر تعریف می‌کند که می‌تواند منجر به ...  ادامه مطلب 
روانشناسی در محل‌کار
 ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

روانشناسی در محل‌کار

روانشناسی در محل‌کار روانشناسی محل کار به چه معناست؟ "روانشناسی در محل کار" به تمرین اعمال اصولی و شیوه‌های روانشناختی در محیط کار اشاره دارد و هدف آن، شناسایی و حل مشکلات، بهینه سازی محل کار، افزایش رضایت شغلی و انگیزه کارکنان و بهبود پویایی محیط کار است. اصول روانشناسی محل کار، می‌تواند به ...  ادامه مطلب