اسمارتر آفیس: چهار مفهوم مرکزی

اسمارتر آفیس: چهار مفهوم مرکزی
اسمارتر آفیس: چهار مفهوم مرکزی
اسمارتر آفیس: چهار مفهوم مرکزی
اسمارتر آفیس: چهار مفهوم مرکزی
اسمارتر آفیس: چهار مفهوم مرکزی
تاریخ:
۲۰ تیر ۱۳۹۹
در این مقاله به چگونگی ایجاد بهترین مبلمان خانگی برای دفترکار می‌پردازیم به‌طوری‌که بازده کار افراد در خانه با کارشان در دفترکار برابری کند. اسمارتر آفیس به‌منظور ایجاد پل ارتباطی بین کار کردن در خانه و شکل سنتی کار کردن در دفتر کار تأسیس شده است. ما برای ارائه‌ی محصولات خوب و با قیمت مناسب برای دفاترکار چهار مفهوم مرکزی را به‌عنوان استاندارد کارمان مشخص کره‌ایم: 

دیزاین:

اخیراً می‌بینیم که فضای دفاترکار مدرن حس و حال خانگی پیدا کرده‌اند. مبلمان دفتر کار هم باید متناسب با این ترند جدید، شبیه مبلمان خانگی باشد. با این حال چون افراد بیشتری‌ در دفاتر خانگی کار می‌کنند این مفهوم معکوس شده است. الزامات یک دفتر خانگی کمی متفاوت هستند و باید دیزاین ارگونومیک و بادوامی داشته باشند تا افراد بتواند 8 تا 10 ساعت در روز بر روی کارشان تمرکز کنند. علاوه بر این فضای کار باید به‌‌گونه‌ای باشد که به‌طور طبیعی با فضای خانه  ترکیب شود. این خودش چالش دیگری است. در نظر گرفتن این مسئله همه‌ی مؤلفه‌های طراحی داخلی دفتر کار هوش‌مند را مشخص می‌کند. تمام اجزاء باید به‌صورت ارگونومیکی دیزاین شده باشند تا بتوانند طولانی‌ترین ساعات کاری را پشتیبانی کنند و مناسب فضای کار در خانه باشند. اسمارتر آفیس به دنبال خلق مبلمانی است که الهام‌بخش کار شما در خانه باشد و در عین حال سبک خانه‌ی شما را ارتقاء ببخشد. 

راحتی:

شاید فکر کنید که در دیزاین تمام مبلمان‌ها به‌صورت اتوماتیک‌وار مفهوم راحتی گنجانده شده است. اما آیا تا به ‌حال بر روی یک صندلی ناراحت در دفترکار نشسته‌اید؟ یا بر روی میزی کار کرده‌اید که مچ دست‌هایتان را اذیت کرده یا موجب گرفتگی عضلات پای شما شده باشد؟ اسمارتر آفیس مفتخر است به این‌که مفهوم دیزاین و راحتی را با یکدیگر ادغام کرده است؛ به‌طوری‌که هیچ‌کدام مخدوش یا قربانی یکدیگر نشوند. بدن افراد باید در موقعیت راحت و بدون درد و آسیبی قرار بگیرد تا بتوانند طولانی‌مدت بر کارشان تمرکز داشته باشند. دیزاین و راحتی وقتی به‌درستی با یکدیگر ترکیب شودند می‌توانند ظاهر ارگونومیک و فضای راحتی برای کارکردن فراهم کنند و سبک فضای کار شما را در خانه ارتقاء می‌بخشند. 

دوام و پایداری:

همه‌ی ما تجربه‌ی خرید محصولاتی را داریم که پیش از زمانی که انتظار داشتیم شکسته یا خراب شده است. اسمارتر آفیس هر جزء از مبلمان دفاتر کار خانگی را به شکلی تولید می‌کند که دوام مادام‌العمر داشته باشند. سبک دفترکار شما ممکن است در طول زمان تغییر کند یا شاید به یک جای جدید با ابعاد متفاوتی نقل مکان کنید که لازم باشد بخشی از این اجزاء را تغییر دهید اما هرگز لازم نیست آن‌ها را به خاطر خرابی یا کیفیت نامناسب‌شان تعویض کنید. اسمارتر آفیس انتظارات شما را درک می‌کند. ما محصولاتی تولید می‌کنیم که مادام‌العمر برای شما باقی بمانند. یک مبلمان عالی باید نسل به نسل در خانواده‌ها باقی بماند. 

حمل‌ونقل سریع:

ممکن است حداقل صد راه مختلف برای دریافت محصولی که سفارش داده‌اید وجود داشته باشد. با این ‌حال سؤالی که برای همه‌ی ما پیش می‌آید این است که محصول کی به دست ما می‌رسد؟ این احتمالاً دومین مسئله‌ی مهمی است که بعد از هزینه به ذهن افراد خطور می‌کند. اسمارتر آفیس درک می‌کند که شما مبلمانی را برای دفتر خانگی سفارش داده‌اید به این علت که همین حالا به آن احتیاج دارید. در نتیجه یکی از اصلی‌ترین مفاهیم اسمارتر آفیس حمل‌ونقل سریع است. اگر سفارش خود را قبل از ساعت دو بعد از ظهر ثبت کنید همان روز به دست شما می‌رسد و سفارشاتی که بعد از این ساعت ثبت شوند روز بعد فرستاده می‌شوند. حمل‌ونقل سریع مسئله‌ی بسیار بااهمیتی است چون باید تا جایی که ممکن است لوازم شما زود به دستتان برسد. 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
اصول طراحی بیوفیلیک چیست؟
 ۰۵ تیر ۱۴۰۱

اصول طراحی بیوفیلیک چیست؟

طراحی بیوفیلیک باید عشق به مکان را پرورش دهد ما انسان ها در حال تلاش برای یافتن تعادل میان فناوری، محیط زیست و هیاهوی زندگی شهری هستیم. طراحی بیوفیلیک به ما این فرصت را می‌دهد تا طبیعت را در فضای داخلی خانه و محیط کارمان تجربه کنیم و با آنچه که بخشی از وجود همه ماست ارتباط برقرار کنیم. انسان به طور ذاتی ...  ادامه مطلب 
چگونه طراحی یک اتاق کنفرانس استاندارد می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند؟
 ۰۱ تیر ۱۴۰۱

چگونه طراحی یک اتاق کنفرانس استاندارد می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند؟

برگزاری جلسات سازمانی یکی از ارکان مهم مدیریتی است که به مدیران و کارمندان این امکان را می‌دهد تا به تبادل اطلاعات بپردازند و از طریق طوفان مغزی و هم افزایی به یک تصمیم منطقی و درست در حل مسائل سازمان برسند. همچنین با پیشرفت تکنولوژی و شکل‌گیری دهکده جهانی ...  ادامه مطلب 
سبزترین مواد در طراحی محیط کار چه می‌توانند باشند؟
 ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

سبزترین مواد در طراحی محیط کار چه می‌توانند باشند؟

نگرش‌ها نسبت به مفهوم پایداری در حال تغییر است و صنعت مبلمان اداری نیز از این تغییر بی‌بهره نیست. امروزه اکثریت سازندگان، مالکان و مدیران فضای کاری متریال و رویکردهای طراحی سازگار با محیط زیست را انتخاب می‌کنند. طبق مفاد کنفرانس تغییرات آب‌وهوایی سازمان ملل متحد ...  ادامه مطلب