دکوراسیون اداری الوند

درباره ما 

درباره ما

خط مشی

گروه صنعتی الوند با برخورداری از 45 سال سابقه تولید در زمینه صنعت مبلمان اداری و دکوراسیون اداری فعالیت خود را از سال 1350 در زمینه تولید انواع میز اداری و صندلی های اداری و انواع پارتیشن آغاز کرده است. 
گروه الوند با استفاده از تلفیق طراحی های مدرن و کلاسیک و تضمین کیفیت تولیدات خود موفق به اجرای بسیاری از پروژه‌های خصوصی و دولتی گردیده است. هدف ما افزایش رضایت‌مندی مشتریان نسبت به خدمات شرکت و ایجاد مشتریان وفادار است .
مدیریت و کارکنان این شرکت در راستای ایجاد و ارتقای سیستم مدیریت کیفیت و بهینه‌سازی فرایندهای کار مربوطه و به منظور بهینه‌سازی، افزایش بهره‌وری و رضایت مشتریان‌ استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 و استاندارد ملی ایران به شماره 9698 را به عنوان چارچوب عملکرد خویش برگزیده و بر این باورند که با پیروی از این الگو و التزام به رعایت الزامات آن و با شناخت و تأمین نیازهای مشتریان و بهبود محیط کار و سیستم‌های مدیریتی سازمان توانایی نیل به اهداف کیفیتی ذیل را دارند.
 

سرفصل اهداف :

1.ارتقاء تنوع و کیفیت محصولات تولیدی جهت رشد فروش، افزایش رضایت مشتریان از طریق بهبود مستمر فرایند‌ها و تعامل متقابل با مشتریان.
2.ارتقاء فرهنگ کاری، سطح‌ آگاهی‌ و مهارتی کارکنان از طریق‌ آموزش‌های مستمر و بستر‌سازی مناسب به منظور مشارکت حداکثری کارکنان در فعالیت‌های مؤثر بر سیستم مدیریت کیفیت.
3.تثبیت جایگاه شرکت در بازار داخلی به عنوان برترین برند تولید‌کننده انواع دکوراسیون، مبلمان و پارتیشن اداری و منزل و نفوذ به بازارهای بین‌المللی جهت گسترش هرچه بیشتر بازار.